Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Sucharskiego06:15
Lenartowicza06:16
Przeróbka06:17
Głęboka06:19
Brama Żuławska06:21
Akademia Muzyczna06:23
Chmielna06:24
Żabi Kruk06:25
Okopowa06:27
Brama Wyżynna06:29
Dworzec Główny06:31
Brama Oliwska06:34
Chodowieckiego06:35
Uniwersytet Medyczny
 
06:36
0 min.
 
Traugutta06:382 min.
 
Opera Bałtycka06:404 min.
 
Politechnika06:415 min.
 
Miszewskiego06:437 min.
 
Jaśkowa Dolina06:459 min.
 
Klonowa06:4610 min.
 
Galeria Bałtycka06:4812 min.
 
Wojska Polskiego06:5014 min.
 
Zamenhofa06:5115 min.
 
Zajezdnia06:5216 min.
 
Strzyża PKM06:5317 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy