Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Sucharskiego19:58
Lenartowicza19:59
Przeróbka20:00
Głęboka20:02
Brama Żuławska20:04
Akademia Muzyczna20:06
Chmielna20:07
Żabi Kruk20:08
Okopowa20:10
Brama Wyżynna20:12
Dworzec Główny20:14
Brama Oliwska20:17
Chodowieckiego20:18
Uniwersytet Medyczny
 
20:19
0 min.
 
Traugutta20:212 min.
 
Opera Bałtycka20:234 min.
 
Politechnika20:245 min.
 
Miszewskiego20:267 min.
 
Jaśkowa Dolina20:289 min.
 
Klonowa20:2910 min.
 
Galeria Bałtycka20:3112 min.
 
Wojska Polskiego20:3314 min.
 
Zamenhofa20:3415 min.
 
Zajezdnia20:3516 min.
 
Strzyża PKM20:3617 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy