Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Sucharskiego18:13
Lenartowicza18:14
Przeróbka18:15
Głęboka18:17
Brama Żuławska18:19
Akademia Muzyczna18:21
Chmielna18:22
Żabi Kruk18:23
Okopowa18:25
Brama Wyżynna18:27
Dworzec Główny18:29
Brama Oliwska18:32
Chodowieckiego18:33
Uniwersytet Medyczny
 
18:34
0 min.
 
Traugutta18:362 min.
 
Opera Bałtycka18:384 min.
 
Politechnika18:395 min.
 
Miszewskiego18:417 min.
 
Jaśkowa Dolina18:439 min.
 
Klonowa18:4410 min.
 
Galeria Bałtycka18:4612 min.
 
Wojska Polskiego18:4814 min.
 
Zamenhofa18:4915 min.
 
Zajezdnia18:5016 min.
 
Strzyża PKM18:5117 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy