Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Sucharskiego17:15
Lenartowicza17:16
Przeróbka17:17
Głęboka17:19
Brama Żuławska17:21
Akademia Muzyczna17:23
Chmielna17:24
Żabi Kruk17:25
Okopowa17:27
Brama Wyżynna17:29
Dworzec Główny17:31
Brama Oliwska17:34
Chodowieckiego17:35
Uniwersytet Medyczny
 
17:36
0 min.
 
Traugutta17:382 min.
 
Opera Bałtycka17:404 min.
 
Politechnika17:415 min.
 
Miszewskiego17:437 min.
 
Jaśkowa Dolina17:459 min.
 
Klonowa17:4610 min.
 
Galeria Bałtycka17:4812 min.
 
Wojska Polskiego17:5014 min.
 
Zamenhofa17:5115 min.
 
Zajezdnia17:5216 min.
 
Strzyża PKM17:5317 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy