Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Sucharskiego15:55
Lenartowicza15:56
Przeróbka15:57
Głęboka15:59
Brama Żuławska16:01
Akademia Muzyczna16:03
Chmielna16:04
Żabi Kruk16:05
Okopowa16:07
Brama Wyżynna16:09
Dworzec Główny16:11
Brama Oliwska16:14
Chodowieckiego16:15
Uniwersytet Medyczny
 
16:16
0 min.
 
Traugutta16:182 min.
 
Opera Bałtycka16:204 min.
 
Politechnika16:215 min.
 
Miszewskiego16:237 min.
 
Jaśkowa Dolina16:259 min.
 
Klonowa16:2610 min.
 
Galeria Bałtycka16:2812 min.
 
Wojska Polskiego16:3014 min.
 
Zamenhofa16:3115 min.
 
Zajezdnia16:3216 min.
 
Strzyża PKM16:3317 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy