Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Sucharskiego05:38
Lenartowicza05:39
Przeróbka05:40
Głęboka05:42
Brama Żuławska05:44
Akademia Muzyczna05:46
Chmielna05:47
Żabi Kruk05:48
Okopowa05:50
Brama Wyżynna05:52
Dworzec Główny05:54
Brama Oliwska05:57
Chodowieckiego05:58
Uniwersytet Medyczny
 
05:59
0 min.
 
Traugutta06:012 min.
 
Opera Bałtycka06:034 min.
 
Politechnika06:045 min.
 
Miszewskiego06:067 min.
 
Jaśkowa Dolina06:089 min.
 
Klonowa06:0910 min.
 
Galeria Bałtycka06:1112 min.
 
Wojska Polskiego06:1314 min.
 
Zamenhofa06:1415 min.
 
Zajezdnia06:1516 min.
 
Strzyża PKM06:1617 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy