Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Sucharskiego14:05
Lenartowicza14:06
Przeróbka14:07
Głęboka14:09
Brama Żuławska14:11
Akademia Muzyczna14:13
Chmielna14:14
Żabi Kruk14:15
Okopowa14:17
Brama Wyżynna14:19
Dworzec Główny14:21
Brama Oliwska14:24
Chodowieckiego14:25
Uniwersytet Medyczny
 
14:26
0 min.
 
Traugutta14:282 min.
 
Opera Bałtycka14:304 min.
 
Politechnika14:315 min.
 
Miszewskiego14:337 min.
 
Jaśkowa Dolina14:359 min.
 
Klonowa14:3610 min.
 
Galeria Bałtycka14:3812 min.
 
Wojska Polskiego14:4014 min.
 
Zamenhofa14:4115 min.
 
Zajezdnia14:4216 min.
 
Strzyża PKM14:4317 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy