Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Sucharskiego09:58
Lenartowicza09:59
Przeróbka10:00
Głęboka10:02
Brama Żuławska10:04
Akademia Muzyczna10:06
Chmielna10:07
Żabi Kruk10:08
Okopowa10:10
Brama Wyżynna10:12
Dworzec Główny10:14
Brama Oliwska10:17
Chodowieckiego10:18
Uniwersytet Medyczny
 
10:19
0 min.
 
Traugutta10:212 min.
 
Opera Bałtycka10:234 min.
 
Politechnika10:245 min.
 
Miszewskiego10:267 min.
 
Jaśkowa Dolina10:289 min.
 
Klonowa10:2910 min.
 
Galeria Bałtycka10:3112 min.
 
Wojska Polskiego10:3314 min.
 
Zamenhofa10:3415 min.
 
Zajezdnia10:3516 min.
 
Strzyża PKM10:3617 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy