Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Sucharskiego15:58
Lenartowicza15:59
Przeróbka16:00
Głęboka16:02
Brama Żuławska16:04
Akademia Muzyczna16:06
Chmielna16:07
Żabi Kruk16:08
Okopowa16:10
Brama Wyżynna16:12
Dworzec Główny16:14
Brama Oliwska16:17
Chodowieckiego16:18
Uniwersytet Medyczny
 
16:19
0 min.
 
Traugutta16:212 min.
 
Opera Bałtycka16:234 min.
 
Politechnika16:245 min.
 
Miszewskiego16:267 min.
 
Jaśkowa Dolina16:289 min.
 
Klonowa16:2910 min.
 
Galeria Bałtycka16:3112 min.
 
Wojska Polskiego16:3314 min.
 
Zamenhofa16:3415 min.
 
Zajezdnia16:3516 min.
 
Strzyża PKM16:3617 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy