Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Sucharskiego15:18
Lenartowicza15:19
Przeróbka15:20
Głęboka15:22
Brama Żuławska15:24
Akademia Muzyczna15:26
Chmielna15:27
Żabi Kruk15:28
Okopowa15:30
Brama Wyżynna15:32
Dworzec Główny15:34
Brama Oliwska15:37
Chodowieckiego15:38
Uniwersytet Medyczny
 
15:39
0 min.
 
Traugutta15:412 min.
 
Opera Bałtycka15:434 min.
 
Politechnika15:445 min.
 
Miszewskiego15:467 min.
 
Jaśkowa Dolina15:489 min.
 
Klonowa15:4910 min.
 
Galeria Bałtycka15:5112 min.
 
Wojska Polskiego15:5314 min.
 
Zamenhofa15:5415 min.
 
Zajezdnia15:5516 min.
 
Strzyża PKM15:5617 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy