Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Sucharskiego14:18
Lenartowicza14:19
Przeróbka14:20
Głęboka14:22
Brama Żuławska14:24
Akademia Muzyczna14:26
Chmielna14:27
Żabi Kruk14:28
Okopowa14:30
Brama Wyżynna14:32
Dworzec Główny14:34
Brama Oliwska14:37
Chodowieckiego14:38
Uniwersytet Medyczny
 
14:39
0 min.
 
Traugutta14:412 min.
 
Opera Bałtycka14:434 min.
 
Politechnika14:445 min.
 
Miszewskiego14:467 min.
 
Jaśkowa Dolina14:489 min.
 
Klonowa14:4910 min.
 
Galeria Bałtycka14:5112 min.
 
Wojska Polskiego14:5314 min.
 
Zamenhofa14:5415 min.
 
Zajezdnia14:5516 min.
 
Strzyża PKM14:5617 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy