Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Sucharskiego11:38
Lenartowicza11:39
Przeróbka11:40
Głęboka11:42
Brama Żuławska11:44
Akademia Muzyczna11:46
Chmielna11:47
Żabi Kruk11:48
Okopowa11:50
Brama Wyżynna11:52
Dworzec Główny11:54
Brama Oliwska11:57
Chodowieckiego11:58
Uniwersytet Medyczny
 
11:59
0 min.
 
Traugutta12:012 min.
 
Opera Bałtycka12:034 min.
 
Politechnika12:045 min.
 
Miszewskiego12:067 min.
 
Jaśkowa Dolina12:089 min.
 
Klonowa12:0910 min.
 
Galeria Bałtycka12:1112 min.
 
Wojska Polskiego12:1314 min.
 
Zamenhofa12:1415 min.
 
Zajezdnia12:1516 min.
 
Strzyża PKM12:1617 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy