Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Sucharskiego08:48
Lenartowicza08:49
Przeróbka08:50
Głęboka08:52
Brama Żuławska08:54
Akademia Muzyczna08:56
Chmielna08:57
Żabi Kruk08:58
Okopowa09:00
Brama Wyżynna09:02
Dworzec Główny09:04
Brama Oliwska09:07
Chodowieckiego09:08
Uniwersytet Medyczny
 
09:09
0 min.
 
Traugutta09:112 min.
 
Opera Bałtycka09:134 min.
 
Politechnika09:145 min.
 
Miszewskiego09:167 min.
 
Jaśkowa Dolina09:189 min.
 
Klonowa09:1910 min.
 
Galeria Bałtycka09:2112 min.
 
Wojska Polskiego09:2314 min.
 
Zamenhofa09:2415 min.
 
Zajezdnia09:2516 min.
 
Strzyża PKM09:2617 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy