Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Sucharskiego21:48
Lenartowicza21:49
Przeróbka21:50
Głęboka21:52
Brama Żuławska21:54
Akademia Muzyczna21:56
Chmielna21:57
Żabi Kruk21:58
Okopowa22:00
Brama Wyżynna22:02
Dworzec Główny22:04
Brama Oliwska22:07
Chodowieckiego22:08
Uniwersytet Medyczny
 
22:09
0 min.
 
Traugutta22:112 min.
 
Opera Bałtycka22:134 min.
 
Politechnika22:145 min.
 
Miszewskiego22:167 min.
 
Jaśkowa Dolina22:189 min.
 
Klonowa22:1910 min.
 
Galeria Bałtycka22:2112 min.
 
Wojska Polskiego22:2314 min.
 
Zamenhofa22:2415 min.
 
Zajezdnia22:2516 min.
 
Strzyża PKM22:2617 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy