Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Sucharskiego20:18
Lenartowicza20:19
Przeróbka20:20
Głęboka20:22
Brama Żuławska20:24
Akademia Muzyczna20:26
Chmielna20:27
Żabi Kruk20:28
Okopowa20:30
Brama Wyżynna20:32
Dworzec Główny20:34
Brama Oliwska20:37
Chodowieckiego20:38
Uniwersytet Medyczny
 
20:39
0 min.
 
Traugutta20:412 min.
 
Opera Bałtycka20:434 min.
 
Politechnika20:445 min.
 
Miszewskiego20:467 min.
 
Jaśkowa Dolina20:489 min.
 
Klonowa20:4910 min.
 
Galeria Bałtycka20:5112 min.
 
Wojska Polskiego20:5314 min.
 
Zamenhofa20:5415 min.
 
Zajezdnia20:5516 min.
 
Strzyża PKM20:5617 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy