Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Sucharskiego17:38
Lenartowicza17:39
Przeróbka17:40
Głęboka17:42
Brama Żuławska17:44
Akademia Muzyczna17:46
Chmielna17:47
Żabi Kruk17:48
Okopowa17:50
Brama Wyżynna17:52
Dworzec Główny17:54
Brama Oliwska17:57
Chodowieckiego17:58
Uniwersytet Medyczny
 
17:59
0 min.
 
Traugutta18:012 min.
 
Opera Bałtycka18:034 min.
 
Politechnika18:045 min.
 
Miszewskiego18:067 min.
 
Jaśkowa Dolina18:089 min.
 
Klonowa18:0910 min.
 
Galeria Bałtycka18:1112 min.
 
Wojska Polskiego18:1314 min.
 
Zamenhofa18:1415 min.
 
Zajezdnia18:1516 min.
 
Strzyża PKM18:1617 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy