Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Sucharskiego16:38
Lenartowicza16:39
Przeróbka16:40
Głęboka16:42
Brama Żuławska16:44
Akademia Muzyczna16:46
Chmielna16:47
Żabi Kruk16:48
Okopowa16:50
Brama Wyżynna16:52
Dworzec Główny16:54
Brama Oliwska16:57
Chodowieckiego16:58
Uniwersytet Medyczny
 
16:59
0 min.
 
Traugutta17:012 min.
 
Opera Bałtycka17:034 min.
 
Politechnika17:045 min.
 
Miszewskiego17:067 min.
 
Jaśkowa Dolina17:089 min.
 
Klonowa17:0910 min.
 
Galeria Bałtycka17:1112 min.
 
Wojska Polskiego17:1314 min.
 
Zamenhofa17:1415 min.
 
Zajezdnia17:1516 min.
 
Strzyża PKM17:1617 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy