Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Sucharskiego13:58
Lenartowicza13:59
Przeróbka14:00
Głęboka14:02
Brama Żuławska14:04
Akademia Muzyczna14:06
Chmielna14:07
Żabi Kruk14:08
Okopowa14:10
Brama Wyżynna14:12
Dworzec Główny14:14
Brama Oliwska14:17
Chodowieckiego14:18
Uniwersytet Medyczny
 
14:19
0 min.
 
Traugutta14:212 min.
 
Opera Bałtycka14:234 min.
 
Politechnika14:245 min.
 
Miszewskiego14:267 min.
 
Jaśkowa Dolina14:289 min.
 
Klonowa14:2910 min.
 
Galeria Bałtycka14:3112 min.
 
Wojska Polskiego14:3314 min.
 
Zamenhofa14:3415 min.
 
Zajezdnia14:3516 min.
 
Strzyża PKM14:3617 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy