Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Sucharskiego04:38
Lenartowicza04:39
Przeróbka04:40
Głęboka04:42
Brama Żuławska04:44
Akademia Muzyczna04:46
Chmielna04:47
Żabi Kruk04:48
Okopowa04:50
Brama Wyżynna04:52
Dworzec Główny04:54
Brama Oliwska04:57
Chodowieckiego04:58
Uniwersytet Medyczny
 
04:59
0 min.
 
Traugutta05:012 min.
 
Opera Bałtycka05:034 min.
 
Politechnika05:045 min.
 
Miszewskiego05:067 min.
 
Jaśkowa Dolina05:089 min.
 
Klonowa05:0910 min.
 
Galeria Bałtycka05:1112 min.
 
Wojska Polskiego05:1314 min.
 
Zamenhofa05:1415 min.
 
Zajezdnia05:1516 min.
 
Strzyża PKM05:1617 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy