Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Sucharskiego16:35
Lenartowicza16:36
Przeróbka16:37
Głęboka16:39
Brama Żuławska16:41
Akademia Muzyczna16:43
Chmielna16:44
Żabi Kruk16:45
Okopowa16:47
Brama Wyżynna16:49
Dworzec Główny16:51
Brama Oliwska
 
16:54
0 min.
 
Chodowieckiego16:551 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:562 min.
 
Traugutta16:584 min.
 
Opera Bałtycka17:006 min.
 
Politechnika17:017 min.
 
Miszewskiego17:039 min.
 
Jaśkowa Dolina17:0511 min.
 
Klonowa17:0612 min.
 
Galeria Bałtycka17:0814 min.
 
Wojska Polskiego17:1016 min.
 
Zamenhofa17:1117 min.
 
Zajezdnia17:1218 min.
 
Strzyża PKM17:1319 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy