Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Sucharskiego08:38
Lenartowicza08:39
Przeróbka08:40
Głęboka08:42
Brama Żuławska08:44
Akademia Muzyczna08:46
Chmielna08:47
Żabi Kruk08:48
Okopowa08:50
Brama Wyżynna08:52
Dworzec Główny08:54
Brama Oliwska
 
08:57
0 min.
 
Chodowieckiego08:581 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:592 min.
 
Traugutta09:014 min.
 
Opera Bałtycka09:036 min.
 
Politechnika09:047 min.
 
Miszewskiego09:069 min.
 
Jaśkowa Dolina09:0811 min.
 
Klonowa09:0912 min.
 
Galeria Bałtycka09:1114 min.
 
Wojska Polskiego09:1316 min.
 
Zamenhofa09:1417 min.
 
Zajezdnia09:1518 min.
 
Strzyża PKM09:1619 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy