Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Strzyża PKM09:56
Zajezdnia09:57
Zamenhofa09:58
Wojska Polskiego10:00
Galeria Bałtycka10:02
Klonowa10:04
Jaśkowa Dolina10:05
Miszewskiego10:07
Politechnika10:08
Opera Bałtycka10:10
Traugutta10:11
Uniwersytet Medyczny10:12
Chodowieckiego10:13
Brama Oliwska10:14
Dworzec Główny
 
10:16
0 min.
 
Brama Wyżynna10:193 min.
 
Okopowa10:215 min.
 
Żabi Kruk10:226 min.
 
Chmielna10:237 min.
 
Akademia Muzyczna10:259 min.
 
Brama Żuławska10:2711 min.
 
Głęboka10:2913 min.
 
Przeróbka10:3115 min.
 
Lenartowicza10:3317 min.
 
Sucharskiego10:3418 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy