Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Strzyża PKM09:36
Zajezdnia09:37
Zamenhofa09:38
Wojska Polskiego09:40
Galeria Bałtycka09:42
Klonowa09:44
Jaśkowa Dolina09:45
Miszewskiego09:47
Politechnika09:48
Opera Bałtycka09:50
Traugutta09:51
Uniwersytet Medyczny09:52
Chodowieckiego09:53
Brama Oliwska09:54
Dworzec Główny
 
09:56
0 min.
 
Brama Wyżynna09:593 min.
 
Okopowa10:015 min.
 
Żabi Kruk10:026 min.
 
Chmielna10:037 min.
 
Akademia Muzyczna10:059 min.
 
Brama Żuławska10:0711 min.
 
Głęboka10:0913 min.
 
Przeróbka10:1115 min.
 
Lenartowicza10:1317 min.
 
Sucharskiego10:1418 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy