Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Strzyża PKM07:56
Zajezdnia07:57
Zamenhofa07:58
Wojska Polskiego08:00
Galeria Bałtycka08:02
Klonowa08:04
Jaśkowa Dolina08:05
Miszewskiego08:07
Politechnika08:08
Opera Bałtycka08:10
Traugutta08:11
Uniwersytet Medyczny08:12
Chodowieckiego08:13
Brama Oliwska08:14
Dworzec Główny
 
08:16
0 min.
 
Brama Wyżynna08:193 min.
 
Okopowa08:215 min.
 
Żabi Kruk08:226 min.
 
Chmielna08:237 min.
 
Akademia Muzyczna08:259 min.
 
Brama Żuławska08:2711 min.
 
Głęboka08:2913 min.
 
Przeróbka08:3115 min.
 
Lenartowicza08:3317 min.
 
Sucharskiego08:3418 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy