Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM05:43
Zajezdnia05:44
Zamenhofa05:45
Wojska Polskiego05:47
Galeria Bałtycka05:49
Klonowa05:51
Jaśkowa Dolina05:52
Miszewskiego05:54
Politechnika05:55
Opera Bałtycka05:57
Traugutta05:58
Uniwersytet Medyczny05:59
Chodowieckiego06:00
Brama Oliwska06:01
Dworzec Główny
 
06:03
0 min.
 
Brama Wyżynna06:063 min.
 
Okopowa06:085 min.
 
Żabi Kruk06:096 min.
 
Chmielna06:107 min.
 
Akademia Muzyczna06:129 min.
 
Brama Żuławska06:1411 min.
 
Głęboka06:1613 min.
 
Przeróbka06:1815 min.
 
Lenartowicza06:2017 min.
 
Sucharskiego06:2118 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy