Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM06:16
Zajezdnia06:17
Zamenhofa06:18
Wojska Polskiego06:20
Galeria Bałtycka06:22
Klonowa06:24
Jaśkowa Dolina06:25
Miszewskiego06:27
Politechnika06:28
Opera Bałtycka06:30
Traugutta06:31
Uniwersytet Medyczny06:32
Chodowieckiego06:33
Brama Oliwska06:34
Dworzec Główny
 
06:36
0 min.
 
Brama Wyżynna06:393 min.
 
Okopowa06:415 min.
 
Żabi Kruk06:426 min.
 
Chmielna06:437 min.
 
Akademia Muzyczna06:459 min.
 
Brama Żuławska06:4711 min.
 
Głęboka06:4913 min.
 
Przeróbka06:5115 min.
 
Lenartowicza06:5317 min.
 
Sucharskiego06:5418 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy