Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM05:07
Zajezdnia05:08
Zamenhofa05:09
Wojska Polskiego05:11
Galeria Bałtycka05:13
Klonowa05:15
Jaśkowa Dolina05:16
Miszewskiego05:18
Politechnika05:19
Opera Bałtycka05:21
Traugutta05:22
Uniwersytet Medyczny05:23
Chodowieckiego05:24
Brama Oliwska05:25
Dworzec Główny
 
05:27
0 min.
 
Brama Wyżynna05:303 min.
 
Okopowa05:325 min.
 
Żabi Kruk05:336 min.
 
Chmielna05:347 min.
 
Akademia Muzyczna05:369 min.
 
Brama Żuławska05:3811 min.
 
Głęboka05:4013 min.
 
Przeróbka05:4215 min.
 
Lenartowicza05:4417 min.
 
Sucharskiego05:4518 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy