Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Strzyża PKM03:54
Zajezdnia03:55
Zamenhofa03:56
Wojska Polskiego03:58
Galeria Bałtycka04:00
Klonowa04:02
Jaśkowa Dolina04:03
Miszewskiego04:05
Politechnika04:06
Opera Bałtycka04:08
Traugutta04:09
Uniwersytet Medyczny04:10
Chodowieckiego04:11
Brama Oliwska04:12
Dworzec Główny
 
04:14
0 min.
 
Brama Wyżynna04:173 min.
 
Okopowa04:195 min.
 
Żabi Kruk04:206 min.
 
Chmielna04:217 min.
 
Akademia Muzyczna04:239 min.
 
Brama Żuławska04:2511 min.
 
Głęboka04:2713 min.
 
Przeróbka04:2915 min.
 
Lenartowicza04:3117 min.
 
Sucharskiego04:3218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy