Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM21:37
Zajezdnia21:38
Zamenhofa21:39
Wojska Polskiego21:41
Galeria Bałtycka21:43
Klonowa21:45
Jaśkowa Dolina21:46
Miszewskiego21:48
Politechnika21:49
Opera Bałtycka21:51
Traugutta21:52
Uniwersytet Medyczny21:53
Chodowieckiego21:54
Brama Oliwska21:55
Dworzec Główny
 
21:57
0 min.
 
Brama Wyżynna22:003 min.
 
Okopowa22:025 min.
 
Żabi Kruk22:036 min.
 
Chmielna22:047 min.
 
Akademia Muzyczna22:069 min.
 
Brama Żuławska22:0811 min.
 
Głęboka22:1013 min.
 
Przeróbka22:1215 min.
 
Lenartowicza22:1417 min.
 
Sucharskiego22:1518 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy