Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Strzyża PKM20:16
Zajezdnia20:17
Zamenhofa20:18
Wojska Polskiego20:20
Galeria Bałtycka20:22
Klonowa20:24
Jaśkowa Dolina20:25
Miszewskiego20:27
Politechnika20:28
Opera Bałtycka20:30
Traugutta20:31
Uniwersytet Medyczny20:32
Chodowieckiego20:33
Brama Oliwska20:34
Dworzec Główny
 
20:36
0 min.
 
Brama Wyżynna20:393 min.
 
Okopowa20:415 min.
 
Żabi Kruk20:426 min.
 
Chmielna20:437 min.
 
Akademia Muzyczna20:459 min.
 
Brama Żuławska20:4711 min.
 
Głęboka20:4913 min.
 
Przeróbka20:5115 min.
 
Lenartowicza20:5317 min.
 
Sucharskiego20:5418 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy