Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Strzyża PKM19:56
Zajezdnia19:57
Zamenhofa19:58
Wojska Polskiego20:00
Galeria Bałtycka20:02
Klonowa20:04
Jaśkowa Dolina20:05
Miszewskiego20:07
Politechnika20:08
Opera Bałtycka20:10
Traugutta20:11
Uniwersytet Medyczny20:12
Chodowieckiego20:13
Brama Oliwska20:14
Dworzec Główny
 
20:16
0 min.
 
Brama Wyżynna20:193 min.
 
Okopowa20:215 min.
 
Żabi Kruk20:226 min.
 
Chmielna20:237 min.
 
Akademia Muzyczna20:259 min.
 
Brama Żuławska20:2711 min.
 
Głęboka20:2913 min.
 
Przeróbka20:3115 min.
 
Lenartowicza20:3317 min.
 
Sucharskiego20:3418 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy