Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM05:23
Zajezdnia05:24
Zamenhofa05:25
Wojska Polskiego05:27
Galeria Bałtycka05:29
Klonowa05:31
Jaśkowa Dolina05:32
Miszewskiego05:34
Politechnika05:35
Opera Bałtycka05:37
Traugutta05:38
Uniwersytet Medyczny05:39
Chodowieckiego05:40
Brama Oliwska05:41
Dworzec Główny
 
05:43
0 min.
 
Brama Wyżynna05:463 min.
 
Okopowa05:485 min.
 
Żabi Kruk05:496 min.
 
Chmielna05:507 min.
 
Akademia Muzyczna05:529 min.
 
Brama Żuławska05:5411 min.
 
Głęboka05:5613 min.
 
Przeróbka05:5815 min.
 
Lenartowicza06:0017 min.
 
Sucharskiego06:0118 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy