Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM17:29
Zajezdnia17:30
Zamenhofa17:31
Wojska Polskiego17:33
Galeria Bałtycka17:35
Klonowa17:37
Jaśkowa Dolina17:38
Miszewskiego17:40
Politechnika17:41
Opera Bałtycka17:43
Traugutta17:44
Uniwersytet Medyczny17:45
Chodowieckiego17:46
Brama Oliwska17:47
Dworzec Główny
 
17:49
0 min.
 
Brama Wyżynna17:523 min.
 
Okopowa17:545 min.
 
Żabi Kruk17:556 min.
 
Chmielna17:567 min.
 
Akademia Muzyczna17:589 min.
 
Brama Żuławska18:0011 min.
 
Głęboka18:0213 min.
 
Przeróbka18:0415 min.
 
Lenartowicza18:0617 min.
 
Sucharskiego18:0718 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy