Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM17:18
Zajezdnia17:19
Zamenhofa17:20
Wojska Polskiego17:22
Galeria Bałtycka17:24
Klonowa17:26
Jaśkowa Dolina17:27
Miszewskiego17:29
Politechnika17:30
Opera Bałtycka17:32
Traugutta17:33
Uniwersytet Medyczny17:34
Chodowieckiego17:35
Brama Oliwska17:36
Dworzec Główny
 
17:38
0 min.
 
Brama Wyżynna17:413 min.
 
Okopowa17:435 min.
 
Żabi Kruk17:446 min.
 
Chmielna17:457 min.
 
Akademia Muzyczna17:479 min.
 
Brama Żuławska17:4911 min.
 
Głęboka17:5113 min.
 
Przeróbka17:5315 min.
 
Lenartowicza17:5517 min.
 
Sucharskiego17:5618 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy