Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Strzyża PKM16:13
Zajezdnia16:14
Zamenhofa16:15
Wojska Polskiego16:17
Galeria Bałtycka16:19
Klonowa16:21
Jaśkowa Dolina16:22
Miszewskiego16:24
Politechnika16:25
Opera Bałtycka16:27
Traugutta16:28
Uniwersytet Medyczny16:29
Chodowieckiego16:30
Brama Oliwska16:31
Dworzec Główny
 
16:33
0 min.
 
Brama Wyżynna16:363 min.
 
Okopowa16:385 min.
 
Żabi Kruk16:396 min.
 
Chmielna16:407 min.
 
Akademia Muzyczna16:429 min.
 
Brama Żuławska16:4411 min.
 
Głęboka16:4613 min.
 
Przeróbka16:4815 min.
 
Lenartowicza16:5017 min.
 
Sucharskiego16:5118 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy