Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM15:33
Zajezdnia15:34
Zamenhofa15:35
Wojska Polskiego15:37
Galeria Bałtycka15:39
Klonowa15:41
Jaśkowa Dolina15:42
Miszewskiego15:44
Politechnika15:45
Opera Bałtycka15:47
Traugutta15:48
Uniwersytet Medyczny15:49
Chodowieckiego15:50
Brama Oliwska15:51
Dworzec Główny
 
15:53
0 min.
 
Brama Wyżynna15:563 min.
 
Okopowa15:585 min.
 
Żabi Kruk15:596 min.
 
Chmielna16:007 min.
 
Akademia Muzyczna16:029 min.
 
Brama Żuławska16:0411 min.
 
Głęboka16:0613 min.
 
Przeróbka16:0815 min.
 
Lenartowicza16:1017 min.
 
Sucharskiego16:1118 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy