Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM15:03
Zajezdnia15:04
Zamenhofa15:05
Wojska Polskiego15:07
Galeria Bałtycka15:09
Klonowa15:11
Jaśkowa Dolina15:12
Miszewskiego15:14
Politechnika15:15
Opera Bałtycka15:17
Traugutta15:18
Uniwersytet Medyczny15:19
Chodowieckiego15:20
Brama Oliwska15:21
Dworzec Główny
 
15:23
0 min.
 
Brama Wyżynna15:263 min.
 
Okopowa15:285 min.
 
Żabi Kruk15:296 min.
 
Chmielna15:307 min.
 
Akademia Muzyczna15:329 min.
 
Brama Żuławska15:3411 min.
 
Głęboka15:3613 min.
 
Przeróbka15:3815 min.
 
Lenartowicza15:4017 min.
 
Sucharskiego15:4118 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy