Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Strzyża PKM14:43
Zajezdnia14:44
Zamenhofa14:45
Wojska Polskiego14:47
Galeria Bałtycka14:49
Klonowa14:51
Jaśkowa Dolina14:52
Miszewskiego14:54
Politechnika14:55
Opera Bałtycka14:57
Traugutta14:58
Uniwersytet Medyczny14:59
Chodowieckiego15:00
Brama Oliwska15:01
Dworzec Główny
 
15:03
0 min.
 
Brama Wyżynna15:063 min.
 
Okopowa15:085 min.
 
Żabi Kruk15:096 min.
 
Chmielna15:107 min.
 
Akademia Muzyczna15:129 min.
 
Brama Żuławska15:1411 min.
 
Głęboka15:1613 min.
 
Przeróbka15:1815 min.
 
Lenartowicza15:2017 min.
 
Sucharskiego15:2118 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy