Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Strzyża PKM13:53
Zajezdnia13:54
Zamenhofa13:55
Wojska Polskiego13:57
Galeria Bałtycka13:59
Klonowa14:01
Jaśkowa Dolina14:02
Miszewskiego14:04
Politechnika14:05
Opera Bałtycka14:07
Traugutta14:08
Uniwersytet Medyczny14:09
Chodowieckiego14:10
Brama Oliwska14:11
Dworzec Główny
 
14:13
0 min.
 
Brama Wyżynna14:163 min.
 
Okopowa14:185 min.
 
Żabi Kruk14:196 min.
 
Chmielna14:207 min.
 
Akademia Muzyczna14:229 min.
 
Brama Żuławska14:2411 min.
 
Głęboka14:2613 min.
 
Przeróbka14:2815 min.
 
Lenartowicza14:3017 min.
 
Sucharskiego14:3118 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy