Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Strzyża PKM13:21
Zajezdnia13:22
Zamenhofa13:23
Wojska Polskiego13:25
Galeria Bałtycka13:27
Klonowa13:29
Jaśkowa Dolina13:30
Miszewskiego13:32
Politechnika13:33
Opera Bałtycka13:35
Traugutta13:36
Uniwersytet Medyczny13:37
Chodowieckiego13:38
Brama Oliwska13:39
Dworzec Główny
 
13:41
0 min.
 
Brama Wyżynna13:443 min.
 
Okopowa13:465 min.
 
Żabi Kruk13:476 min.
 
Chmielna13:487 min.
 
Akademia Muzyczna13:509 min.
 
Brama Żuławska13:5211 min.
 
Głęboka13:5413 min.
 
Przeróbka13:5615 min.
 
Lenartowicza13:5817 min.
 
Sucharskiego13:5918 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy