Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Strzyża PKM12:21
Zajezdnia12:22
Zamenhofa12:23
Wojska Polskiego12:25
Galeria Bałtycka12:27
Klonowa12:29
Jaśkowa Dolina12:30
Miszewskiego12:32
Politechnika12:33
Opera Bałtycka12:35
Traugutta12:36
Uniwersytet Medyczny12:37
Chodowieckiego12:38
Brama Oliwska12:39
Dworzec Główny
 
12:41
0 min.
 
Brama Wyżynna12:443 min.
 
Okopowa12:465 min.
 
Żabi Kruk12:476 min.
 
Chmielna12:487 min.
 
Akademia Muzyczna12:509 min.
 
Brama Żuławska12:5211 min.
 
Głęboka12:5413 min.
 
Przeróbka12:5615 min.
 
Lenartowicza12:5817 min.
 
Sucharskiego12:5918 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy