Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM10:01
Zajezdnia10:02
Zamenhofa10:03
Wojska Polskiego10:05
Galeria Bałtycka10:07
Klonowa10:09
Jaśkowa Dolina10:10
Miszewskiego10:12
Politechnika10:13
Opera Bałtycka10:15
Traugutta10:16
Uniwersytet Medyczny10:17
Chodowieckiego10:18
Brama Oliwska10:19
Dworzec Główny
 
10:21
0 min.
 
Brama Wyżynna10:243 min.
 
Okopowa10:265 min.
 
Żabi Kruk10:276 min.
 
Chmielna10:287 min.
 
Akademia Muzyczna10:309 min.
 
Brama Żuławska10:3211 min.
 
Głęboka10:3413 min.
 
Przeróbka10:3615 min.
 
Lenartowicza10:3817 min.
 
Sucharskiego10:3918 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy