Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Strzyża PKM21:09
Zajezdnia21:10
Zamenhofa21:11
Wojska Polskiego21:13
Galeria Bałtycka21:15
Klonowa21:17
Jaśkowa Dolina21:18
Miszewskiego21:20
Politechnika21:21
Opera Bałtycka21:23
Traugutta21:24
Uniwersytet Medyczny21:25
Chodowieckiego21:26
Brama Oliwska21:27
Dworzec Główny
 
21:29
0 min.
 
Brama Wyżynna21:323 min.
 
Okopowa21:345 min.
 
Żabi Kruk21:356 min.
 
Chmielna21:367 min.
 
Akademia Muzyczna21:389 min.
 
Brama Żuławska21:4011 min.
 
Głęboka21:4213 min.
 
Przeróbka21:4415 min.
 
Lenartowicza21:4617 min.
 
Sucharskiego21:4718 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy