Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM20:37
Zajezdnia20:38
Zamenhofa20:39
Wojska Polskiego20:41
Galeria Bałtycka20:43
Klonowa20:45
Jaśkowa Dolina20:46
Miszewskiego20:48
Politechnika20:49
Opera Bałtycka20:51
Traugutta20:52
Uniwersytet Medyczny20:53
Chodowieckiego20:54
Brama Oliwska20:55
Dworzec Główny
 
20:57
0 min.
 
Brama Wyżynna21:003 min.
 
Okopowa21:025 min.
 
Żabi Kruk21:036 min.
 
Chmielna21:047 min.
 
Akademia Muzyczna21:069 min.
 
Brama Żuławska21:0811 min.
 
Głęboka21:1013 min.
 
Przeróbka21:1215 min.
 
Lenartowicza21:1417 min.
 
Sucharskiego21:1518 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy