Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Strzyża PKM18:36
Zajezdnia18:37
Zamenhofa18:38
Wojska Polskiego18:40
Galeria Bałtycka18:42
Klonowa18:44
Jaśkowa Dolina18:45
Miszewskiego18:47
Politechnika18:48
Opera Bałtycka18:50
Traugutta18:51
Uniwersytet Medyczny18:52
Chodowieckiego18:53
Brama Oliwska18:54
Dworzec Główny
 
18:56
0 min.
 
Brama Wyżynna18:593 min.
 
Okopowa19:015 min.
 
Żabi Kruk19:026 min.
 
Chmielna19:037 min.
 
Akademia Muzyczna19:059 min.
 
Brama Żuławska19:0711 min.
 
Głęboka19:0913 min.
 
Przeróbka19:1115 min.
 
Lenartowicza19:1317 min.
 
Sucharskiego19:1418 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy