Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM07:03
Zajezdnia07:04
Zamenhofa07:05
Wojska Polskiego07:07
Galeria Bałtycka07:09
Klonowa07:11
Jaśkowa Dolina07:12
Miszewskiego07:14
Politechnika07:15
Opera Bałtycka07:17
Traugutta07:18
Uniwersytet Medyczny07:19
Chodowieckiego07:20
Brama Oliwska07:21
Dworzec Główny
 
07:23
0 min.
 
Brama Wyżynna07:263 min.
 
Okopowa07:285 min.
 
Żabi Kruk07:296 min.
 
Chmielna07:307 min.
 
Akademia Muzyczna07:329 min.
 
Brama Żuławska07:3411 min.
 
Głęboka07:3613 min.
 
Przeróbka07:3815 min.
 
Lenartowicza07:4017 min.
 
Sucharskiego07:4118 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy