Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Strzyża PKM06:53
Zajezdnia06:54
Zamenhofa06:55
Wojska Polskiego06:57
Galeria Bałtycka06:59
Klonowa07:01
Jaśkowa Dolina07:02
Miszewskiego07:04
Politechnika07:05
Opera Bałtycka07:07
Traugutta07:08
Uniwersytet Medyczny07:09
Chodowieckiego07:10
Brama Oliwska07:11
Dworzec Główny
 
07:13
0 min.
 
Brama Wyżynna07:163 min.
 
Okopowa07:185 min.
 
Żabi Kruk07:196 min.
 
Chmielna07:207 min.
 
Akademia Muzyczna07:229 min.
 
Brama Żuławska07:2411 min.
 
Głęboka07:2613 min.
 
Przeróbka07:2815 min.
 
Lenartowicza07:3017 min.
 
Sucharskiego07:3118 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy