Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Strzyża PKM12:36
Zajezdnia12:37
Zamenhofa12:38
Wojska Polskiego12:40
Galeria Bałtycka12:42
Klonowa12:44
Jaśkowa Dolina12:45
Miszewskiego12:47
Politechnika12:48
Opera Bałtycka12:50
Traugutta12:51
Uniwersytet Medyczny12:52
Chodowieckiego12:53
Brama Oliwska12:54
Dworzec Główny
 
12:56
0 min.
 
Brama Wyżynna12:593 min.
 
Okopowa13:015 min.
 
Żabi Kruk13:026 min.
 
Chmielna13:037 min.
 
Akademia Muzyczna13:059 min.
 
Brama Żuławska13:0711 min.
 
Głęboka13:0913 min.
 
Przeróbka13:1115 min.
 
Lenartowicza13:1317 min.
 
Sucharskiego13:1418 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy