Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM11:56
Zajezdnia11:57
Zamenhofa11:58
Wojska Polskiego12:00
Galeria Bałtycka12:02
Klonowa12:04
Jaśkowa Dolina12:05
Miszewskiego12:07
Politechnika12:08
Opera Bałtycka12:10
Traugutta12:11
Uniwersytet Medyczny12:12
Chodowieckiego12:13
Brama Oliwska12:14
Dworzec Główny
 
12:16
0 min.
 
Brama Wyżynna12:193 min.
 
Okopowa12:215 min.
 
Żabi Kruk12:226 min.
 
Chmielna12:237 min.
 
Akademia Muzyczna12:259 min.
 
Brama Żuławska12:2711 min.
 
Głęboka12:2913 min.
 
Przeróbka12:3115 min.
 
Lenartowicza12:3317 min.
 
Sucharskiego12:3418 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy