Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM10:37
Zajezdnia10:38
Zamenhofa10:39
Wojska Polskiego10:41
Galeria Bałtycka10:43
Klonowa10:45
Jaśkowa Dolina10:46
Miszewskiego10:48
Politechnika10:49
Opera Bałtycka10:51
Traugutta10:52
Uniwersytet Medyczny10:53
Chodowieckiego10:54
Brama Oliwska10:55
Dworzec Główny
 
10:57
0 min.
 
Brama Wyżynna11:003 min.
 
Okopowa11:025 min.
 
Żabi Kruk11:036 min.
 
Chmielna11:047 min.
 
Akademia Muzyczna11:069 min.
 
Brama Żuławska11:0811 min.
 
Głęboka11:1013 min.
 
Przeróbka11:1215 min.
 
Lenartowicza11:1417 min.
 
Sucharskiego11:1518 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy